Protez Tırnak


Protez tırnak nedir : Kendi tırnağınızın üzerine uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil vereyemenler için hazır uzun tırnaklardır. Protez tırnak gerçek tırnağızın üzerine bazı koruyucu maddeler konduktan sonra yapılır. Bu yüzden kesinlikle gerçek tırnağınıza zarar vermez. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Düzenli olarak bakımları yapıldıktan sonra yaklaşık yarım yıl kadar kalabilir. Ayrıca istediğiniz zaman kolayca çıkarılabilir.

Protez tırnak; Bayanlar için çok kullanışlı bir tırnak türüdür. Takma tırnaklardan daha kullanışlı olan protez tırnak; her zaman kullanabileceğiniz ve oldukça estetik görünen bir tırnak çeşididir.

Protez Tırnak Kullanımı

Protez tırnak sizden bir parça gibi olur fazlalık gibi hissetmezsiniz. Tamamen naturel bir görünümü olan protez tırnağa oje sürebilirsiniz. Hatta oje gerçek tırnaktakine göre daha kalıcı olur. Uzunluğunu arzunuza göre ayarlayabilirsiniz. Protez tırnağınız kimyasal maddelere temas etmemeli. Örneğin bulaşık yıkarken yada temizlik yaparken kesinlikle eldiven kullanmalısınız.Ayrıca ojenizi aseton içermeyen çıkarıcılar ile çıkarmalsınız. Bununla beraber şampuan yada sabun gibi maddelerden etkilenmez.

Kimler Protez Tırnak Yaptırabilir ?

Özellikle tırnak yeme probleminiz var ve kendinize hakim olamıyorsanız protez tırnak yaptırabilirsiniz.
Kırılgan tırnaklara sahip kadınlar için idealdir.
Tırnak uzatmaya zaman ayıramayan iş kadınları için idealdir.
Müzik, dikiş gibi tırnakların yoğun olarak kullanılacağı işlerde çalışanlar yaptırabilir.

ALINTIDIR

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.